Über die Berechnung des Mittelfehlers des Resultates einer Linientaxierung.

Näytä kaikki kuvailutiedot

Permalink

http://hdl.handle.net/10138/17068

Lähdeviite

Acta Forestalia Fennica. 1923. 25(5): 1-22.

Julkaisun nimi: Über die Berechnung des Mittelfehlers des Resultates einer Linientaxierung.
Tekijä: Lindeberg, J. W.
ISSN: 0001-5636
URI: http://hdl.handle.net/10138/17068
Päiväys: 1923
Avainsanat: metsänarviointi
inventointimenetelmät


Tiedostot

Latausmäärä yhteensä: Ladataan...

Tiedosto(t) Koko Formaatti Näytä
25-1923_Lindeberg.pdf 8.137MB PDF Avaa tiedosto

Viite kuuluu kokoelmiin:

Näytä kaikki kuvailutiedot