Polish Notation

Näytä kaikki kuvailutiedot



Pysyväisosoite

http://hdl.handle.net/10138/176384

Lähdeviite

Huuskonen , T 2015 , ' Polish Notation ' , Formalized Mathematics , vol. 23 , no. 3 , pp. 161-176 . https://doi.org/10.1515/forma-2015-0014

Julkaisun nimi: Polish Notation
Tekijä: Huuskonen, T.
Muu tekijä: University of Helsinki, Department of Mathematics and Statistics
Päiväys: 2015
Kieli: eng
Sivumäärä: 16
Kuuluu julkaisusarjaan: Formalized Mathematics
ISSN: 1426-2630
URI: http://hdl.handle.net/10138/176384
Avainsanat: 111 Mathematics
Tekijänoikeustiedot:


Tiedostot

Latausmäärä yhteensä: Ladataan...

Tiedosto(t) Koko Formaatti Näytä
_Polish_Notation.pdf 277.8KB PDF Avaa tiedosto

Viite kuuluu kokoelmiin:

Näytä kaikki kuvailutiedot