Polish Notation

Visa fullständig post



Permalänk

http://hdl.handle.net/10138/176384

Citation

Huuskonen , T 2015 , ' Polish Notation ' , Formalized Mathematics , vol. 23 , no. 3 , pp. 161-176 . https://doi.org/10.1515/forma-2015-0014

Titel: Polish Notation
Författare: Huuskonen, T.
Medarbetare: University of Helsinki, Department of Mathematics and Statistics
Datum: 2015
Språk: eng
Sidantal: 16
Tillhör serie: Formalized Mathematics
ISSN: 1426-2630
Permanenta länken (URI): http://hdl.handle.net/10138/176384
Subject: 111 Mathematics
Licens:


Filer under denna titel

Totalt antal nerladdningar: Laddar...

Filer Storlek Format Granska
_Polish_Notation.pdf 277.8Kb PDF Granska/Öppna

Detta dokument registreras i samling:

Visa fullständig post